• Rozlúčka s predškolákmi - MŠ

• Ako to už v júni býva zvykom, ani tento rok to nebolo inak. S blížiacim sa koncom školského roka 2020/2021 nastal čas, aby sme sa rozlúčili s našimi predškolákmi a oni so svojou škôlkou a kamarátmi. Naposledy si na pôde materskej školy zaspievali, zatancovali, recitovali básničky. Nastal čas lúčenia a ako sa patrí okrem krásnych spomienok na čas strávený v materskej škole si naši predškoláci odniesli na pamiatku darčeky a samozrejme nechýbalo ani malé pohostenie, na ktorom si všetci veľmi pochutili. Ešte sme sa rozlúčili s našou úžasnou pani učiteľkou Martuškou , ktorá odchádza na zaslúžený dôchodok. Želáme jej veľa zdravia v kruhu najbližších. Všetkým našim predškolákom prajeme, aby v septembri s radosťou nastúpili do vytúženej školy a aby boli naďalej takí šikovní a robili všetkým okolo seba radosť.

• Koncoročný výlet - MŠ

• Jednodňový školský výlet, ktorý vyčaroval úsmev na tvári nielen deťom, ale aj nám dospelým. Deti zažili deň, ktorý bol naozajstnou odmenou na konci školského roka. Čakala na nás nádherná príroda na Viničkách, množstvo záživných športovo pohybových hier, súťaží. Hlad sme zahnali chutnou a bohatou opekačkou, ovocnými taniermi, koláčikmi spolu s celodenným pitným režimom. U niektorých nastal aj poobedný spánkový oddych. Deti si užili deň, na ktorý budú ešte dlho spomínať! So sebou si odniesli kopec zážitkov, nových skúseností, ešte aj utužíte triedny kolektív.

• Leto v MŠ

• Aj v našej MŠ začalo leto. Deti lepili jahôdky z papiera, maľovali dyne, citróny, počítali kopčeky zmrzliny, skladali leto z kamienkov a pripravovali si chutný koktail. Nemôžu chýbať ani letné hity a tančeky, ktoré naše deti majú tak veľmi radi.

• Záver školského roka 2020/2021

• Tradične sme na konci júna uzavreli uplynulý školský rok. Pán riaditeľ vo svojom príhovore zhodnotil našu prácu, pokarhal nespratníkov, pochválil a odmenil žiakov, ktorí si to zaslúžili. A bolo ich veru dosť! V ďalšej časti sa s nami rozlúčili žiaci 9. ročníka, ktorí odchádzajú na stredné školy.